LEO MALUCH

Leo Maluch
Mistrzowska improwizacja wymaga świetnego przygotowania. Dlatego pokazujemy rodzicom, jak inspirować małe dzieci do spontanicznej nauki. W twórczych zabawach maluchy ujawniają liczne talenty, nawet do czytania i liczenia. Starannie dobrane pomoce pobudzają ich potencjał i kształtują myślenie...
Wielu rodziców zastanawia się, które zabawy wspierają rozwój najmłodszych. Szukają dobrych zabawek, pomysłów, wskazówek, jak mądrze bawić się z dzieckiem w domu.

Leo Maluch jest przestrzenią pełną gotowych pomysłów na zabawy, które kształcą. Rodzice, dziadkowie i opiekunowie mogą wybrać spośród licznych propozycji.

Wszystkie zabawy, pomoce i aktywności są tak zaprojektowane, by kształtować w najmłodszych to co najlepsze. Wspierają emocjonalny i intelektualny rozwój w czasie, gdy dziecko uczy się najszybciej. Zawierają jasne wskazówki, co robić każdego dnia, aby dziecko korzystało z pełni swoich możliwości.

Każdy, kto jest ciekawy, co jeszcze można zaproponować dziecku, by stawało się mądrą i szczęśliwą osobą, może wziąć udział w specjalnych warsztatach. Tu pod okiem specjalistów odkryje sprawdzone sposoby ujawniania talentów u najmłodszych dzieci.
Warsztaty dla rodziców małych dzieci od narodzin do 6 roku życia i przyszłych rodziców oraz dziadków, opiekunów, pedagogów i nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym.

warsztaty Naucz małe dziecko myśleć i czuć
prowadzący: Joanna Kalinowska
czas trwania: 12 godz. (weekend - sobota i niedziela)

„To, co my dorośli nazywamy nauką, dla małych dzieci jest fascynującą zabawą. Ucząc dzieci z miłością i szacunkiem, nie pozbawiamy ich radości dzieciństwa. Wręcz przeciwnie - tę radość wielokrotnie potęgujemy. Maluchy, które bawią się w czytanie lub naukę matematyki, nie tylko rozwijają swoje zdolności,
ale również zyskują coś, co jest dla nich najcenniejsze. Uwagę rodziców”.

frag. książki "Naucz małe dziecko myśleć i czuć"

Zajecia dla dzieci od 0 do 6 lat (w zależności od chęci rodziców i dziecka do 5 razy w tygodniu) 30 min x (od 2-5) razy w tygodniu.
Rodzice z dziećmi mogą się zdecydować na zajęcia od 2 razy w tygodniu do 5 razy w tygoniu

Sedecznie zapraszamy!!!